2% z dane svojmu obľúbenému občianskemu združeniu SRZ-MO Tisovec

20.02.2023

Milí naši členovia, podporovatelia, darcovia, no najmä dobrí ľudia. Konečne nastal ten čas v roku, kedy môžete darovať svoje 2% z dane svojmu obľúbenému občianskemu združeniu, alebo neziskovke :)

Prečo práve Slovenskému rybárskemu zväzu?

SRZ MO Tisovec je históriou opradený a najstarší rybársky zväz na Slovensku (vlani sme oslávili 120-ročnicu), ktorého zakladateľom bol v r. 1901 Dr. Samuel Daxner.

Naše revíry sa nachádzajú v CHKO Muránska planina. Každoročne sa príkladne staráme nielen o úpravu okolia našich revírov, ale taktiež o výchovu detí, mládeže a dorastu, ktorých okrem odbornej rybárskej prípravy vedieme aj k starostlivosti o životné prostredie.

Na čo Vaše 2% použijeme?

V blízkom období plánujeme pokračovať v

-spevňovaní brehov rybníka-organizovaní rybárskych pretekov pre deti a dospelých-zarybnení rybníka a tokov- sdetskom rybárskom krúžku

a ďalšom rozvoji nášho-vášho rybárskeho zväzu.

Viac informácií, ako aj potrebné tlačivá na poukázanie 2% nájdete na našej Facebookovej a webstránke.

INŠTRUKCIE: Po vyplnení,ktoré si možete stiahnuť  TU nám nezabudnite poslať mená darcov na srzmotisovec@gmail.com poprípade sken Vyhlásenia.ĎAKUJEME, ŽE NÁM POMÁHATE!

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky